Beauty Lifestyle

Vizážistické služby

Vizážistické služby

Chcete oslnit svou dokonalou vizáží? Nalíčíme Vás na pracovní schůzku, oběd s přáteli, rodinnou oslavu, zahradní party, recepci, ples či svatbu. Ať už se jedná o denní či večerní líčení nebo líčení pro jiné slavnostní události, snažíme se vždy nenásilně zvýraznit Vaše přednosti a podtrhnout Vaši přirozenou krásu a individualitu. Na konci líčení se budete cítit krásnější a sebevědomější. Pracujeme s profesionální kosmetikou Bobbi Braun, Channel, Sleek, Gosh. Líčit Vás bude finalistka MS České republiky v make-upu pro rok 2015 Denisa Zahálková.

 

Denní make-up                                                                        650 Kč / 45 min

Správný denní make-up potlačuje nedostatky a zvýrazňuje klady. Výsledkem je jemné přirozené líčení.


Večerní, plesové a společenské líčení               1200 Kč / 60 min dle náročnosti

Je vhodné pro večírky, plesy či různé společenské akce. Ladí se k barvám večerní róby tak, aby vše bylo dokonale zkombinováno, přitom však nepůsobilo přemrštěně. K podtrhnutí celkového vzhledu můžeme použít i nalepovací řasy, třpytky... Vše dle Vašeho přání, celkové vizáže a typu společenské události. 


Svatební líčení                                                        1500 Kč + zkouška 500 Kč


Zahrnuje zkoušku a samotné líčení ve svatební den. Rádi Vám také zajistíme svatební účes od profesionální stylistky a kadeřnice v jedné osobě. Při svatební zkoušce vyzkoušíme dva druhy líčení dle typu účesu, kytice a vybraných šatů. V případě zájmu nalíčíme i družičky a ostatní svatebčanky.

 

MINI Kurz líčení                                                                 1800 Kč/ 90 min


Ráda byste každý den působila na své okolí přirozeně krásně a současně byste se potřebovala naučit vykouzlit oslnivý vzhled na večerní společenskou událost? Naučíme Vás, jak se správně nalíčit krok za krokem! Samy si vyzkoušíte, jak vytvořit líčení, které je pro Vás nejvhodnější. Naše vizážistka Vám poradí, jak vyzdvihnout svou jedinečnost a výjimečnost pomocí malých, zato ale velice účinných triků. 

Co vše mini kurz obsahuje? 

• Technika nanášení make-upu, správný výběr odstínu

• Contouring pro denní líčení

• Výběr vhodných očních stínů

• Maskování nedostatků pleti

• Správná technika nanášení tvářenky

• Výběr vhodné rtěnky

• Individuální potřeby klientky