Beauty Lifestyle

Kosmetická ošetření

RICE FORCE

Hluboce hydratační ošetření z rýže

Zásadní přínos této kosmetické řady spočívá v hluboké hydrataci pokožky za pomoci speciálního extraktu z rýže, patentovaného pod jménem "Rice Power® Extrakt". Produkty RICE FORCE  jsou vhodné pro všechny typy pleti a věku.

Rýže, ze které se účinné složky této kosmetiky vyrábí, pochází z rodinné farmy se 150tiletou tradicí pěstování rýže a výroby rýžového vína v oblasti národního parku Setonaikai na ostrově Šikoku. Extrakty z rýže po generace zjemňovaly a omlazovaly pleť křehkých Japonek, konečně mohou tyto produkty pomoci i Vaší pleti a kráse zde v ČR! Více informací na www.riceforce.eu

Součástí Rice Force ošetření je čištění pleti mechanické nebo ultrazvukovou špachtlí, úprava a barvení obočí a řas, depilace horního rtu či brady, masáž obličeje, maska dle potřeb pleti a masáž rukou.
Ve Welness Rooseveltova pro Vás máme nejenom kosmetické ošetření touto exkluzivní japonskou značkou, ale také produkty RICE FORCE k prodeji!

Kosmetické ošetření nabízíme také s japonskou liftingovou masáží Kobido

Přečtěte si reference spokojených klientek.

90 min / 90min vč. liftingové masáže Kobido
1500,- / 1750,-

Rice Force Complete

Kompletní kosmetické ošetření luxusní rýžovou kosmetikou, včetně rtů i očního okolí

Kompletní ošetření luxusní japonskou rýžovou kosmetikou včetně ošetření očního okolí rýžovou esencí a cukrovým peelingem na rty, závěřečný Lip Treatment, masáž rukou. Možnost liftingové japonské masáže Kobido.

Co vše balíček obsahuje:

  •     kompletní ošetření luxusní japonskou rýžovou kosmetikou
  •     čištění pleti mechanické nebo ultrazvukovou špachtlí
  •     úpravu a barvení obočí a řas, depilaci horního rtu či brady
  •     masáž obličeje, krku a dekoltu
  •     ošetření partií očního okolí rýžovou esencí vč. masky
  •     ošetření rtů cukrovým peelingem, Lip Treatment na závěrečné ošetření
  •     masáž rukou a závěrečný krém
  •     možnost KOBIDO - Liftingová masáž obličeje, krku a dekoltu

 

90 min/ 90min vč. liftingové masáže Kobido
1800,- / 2050,-

Rice Force Premium Exklusiv

Intensivní hluboké hydratační ošetření včetně Rice Force Premium masky s rýžovým extraktem No11 vhodné pro dehydrovanou a zralou pleť. Doporučujeme!

90 min
2050,-

Chemický peeling pleti

Sbohem vráskám!

To je nejúčinnější nová generace ovocných kyselin!

SKIN RESULTS je nová metoda chemického peelingu, využívající ovocné kyseliny - takzvané AHA (Alpha Hydroxy Acids) kyseliny, které viditelně redukují jemné vrásky bez stresování pokožky. Tyto ovocné kyseliny jsou vhodnější i pro citlivou pleť. Ve vývoji a extenzivním klinickém testování linie SKIN RESULTS se využívá jen nová generace ovocných kyselin.

Vícestupňový systém peelingu, který se skládá ze tří peelingových sér Vám zaručí že uvidíte a pocítíte:

·         Vyhlazení
·         Rozzáření
·         Vyrovnání
·         Zjemnění

 Doporučuje se kůra 5ti ošetření jednou za 14 dní, poté pauza.

50 min / 5x ošetření 1x za 14 dní
1150,- / 5000,-

Kobido

Masáž Kobido je exkluzivní rituální liftingová masáž obličeje s okamžitě viditelnými výsledky. Je to jedna z nejúčinnějších metod přírodní léčby směřujících ke zlepšení stavu pokožky a minimalizaci procesu stárnutí. Tato unikátní procedura byla zavedena v roce 1472 v Japonsku, kdy si ji dopřávala samotná císařovna.

Masáž Kobido vyhlazuje vrásky, zlepšuje pružnost pokožky, zjemňuje ji a zanechává dokonalou. Navíc má úžasné relaxační účinky a pomáhá odbourávat bolesti hlavy.

Doporučujeme jako součást kosmetického ošetření Rice Force.

45 min / součást kosmetického ošetření / 5x Kobido
590,- / 1750,- / 2650,-

Diamantová dermobraze

Neinvazivní hluboký mechanický peeling čistící pleť do hloubky za pomocí aplikace séra dle individuální potřeby pokožky, pleť projasňuje, omlazuje, zmírňuje projevy stárnutí pleti, minimalizuje mimické vrásky i jizvičky po akné.

Diamantová dermabraze navrací pleti zdravý a svěží vzhled. Pracuje na principu neinvazivního, jemného, mechanického obrušování nejsvrchnější vrstvy kůže pomocí speciálních diamantových nástavců, ultrazvukového vypínání pokožky spojené s obnovou buněk a zapracování vysoce účinných dermatologických sér do pokožky. 

Výhody
- redukuje pigmentové a stařecké skvrny
- barevně sjednocuje plet
- vysoce efektivně minimalizuje mimické vrásky
- redukuje jizvičky

- ošetřuje mastnou plet a zatahuje póry

60 min /
90 min součástí Rice Force ošetření
1150,- /
1800,-

OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ

 

Exkluzivní anti-agingová péče očního okolí z výtažků ČERNÉ PERLY
Trápí Vás ochablá pokožka a vrásky kolem očí? Nově Vám nabízíme luxusní relaxační ošetření pokožky okolo očí, které výrazně pozitivně ovlivní stav pokožky očního okolí.

Oční okolí je jednou z nejcitlivějších oblastí, a proto je třeba jí věnovat speciální péči. Pravidelná péče působí preventivně proti vzniku vrásek nebo omezí již vzniklé vrásky. Pečovat o oční partie se proto vyplatí!

Díky kombinaci vysoce účinných látek, konkrétně unikátního výtažku z černé tahitské perly, hedvábného séra pod oči, speciální  alginátové masky a mikromasáže očního okolí bude Vaše pokožka v okolí očí projasněná, zpevněná a dokonale vyživená, vrásky a vějířky kolem očí budou viditelně zjemněné, kruhy pod očima způsobené únavou a stresem odstraněné.

Po tomto ošetření se budete cítit příjemně zrelaxovaná a Vaše oči budou nádherně zářit.Toto ošetření může být zakomponováno jako samostatné ošetření očního okolí nebo může být součástí kosmetického ošetření.

Intenzivní, anti-agingové a relaxační ošetření očního okolí s maximálním efektem.

 

 

 

45 min/
balíček 5x/
v rámci kosmetického ošetření
850,-/
3 850,-/
od 2.000,-
 

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Hloubkové čištění pleti

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých částí pokožky, ale zároveň funguje jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pleti, zlepšuje mikrocirkulaci, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy.
Čištění pleti ultrazvukem působí příznivě na cuperosu (popraskané žilky), hydratuje pleť a zlepšuje mikrocirkulaci, snižuje napětí pokožky a účinně bojuje s problematickou s aknózní pletí.

- postupně se zlepšuje kvalita pleti
- vyčištění pleti do hloubky vč. komedonů
- aktivuje metabolismus v pokožce
- čistí bez bolesti a podráždění
- efektivní řešení pro pleť se sklonem k akné
- vhodné i na přecitlivělou pleť a kuperózu (červené žilky)
- hydratuje pleť

Postup
- odlíčení pleti
- exfoliační maska na změkčení pokožky
- vyčištění ultrazvukovou špachtlí - vyčistí až 80% pórů
- aktivní sérum a jeho zapracoávní
- masáž - pouze při 90 min ošetření
- závěrečný krém

60 min/vč. masáže 90 min
850,- / 1350,-

CLARINS

Kosmetika Clarins je již několik desítek let jedničkou na francouzském kosmetickém trhu, a v celosvětovém měřítku již tradičně obsazuje přední příčky. Přípravky této kosmetické značky jsou čistě přírodní, obohacené o esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin, s vyloučením známých alergenů, což je činí velmi dobře snášenými.

90 min
od 1450,-