Body Lifestyle

SPA rituály

regenerace pokožky

SPA aromaterapeutický olejový rituál pro tělo a obličej

Teplý olejový peeling s jasmínovou esencí prokrví celé tělo a odstraní starou kůži. Po sprše následuje nanesení teplého oleje bylinnými měšci a masáž celého těla teplým, vhodně zvoleným olejem pro pocit klidu a hlubokého odpočinku. Součástí SPA rituálu je masáž obličeje 100% kokosovým olejem a masáž hlavy s možností vlasového bylinného zábalu.

120 min
1990,-

4-ruční SPA aromaterapeutický rituál pro tělo a obličej

Masáž prováděná dvěma terapeutkama najednou. Vyváženost a harmonický soulad terapeutek zvyšuje intenzitu prožitku. Dotyky tolika rukou Vám umožní se hluboce se ponořit do prožitku.
Teplý olejový peeling s jasmínovou esencí a zábal pročistí, prokrví celé tělo a zvláční pokožku celého těla. Po sprše následuje nanesení teplého oleje bylinnými měšci a masáž těla teplým jasmínovým olejem pro pocit klidu a hlubokého odpočinku. Součástí SPA rituálu je masáž obličeje 100% kokosovým olejem a masáž hlavy s možností vlasového bylinného zábalu.

90 min, 120 min
2560,-/ 3100,-

Twiggy wrap - zeštihlující

Intenzivní masáž pomocí peelingu celého těla, zeštíhlujícího zábalu a speciální anticelulitidní masáže napomáhá k formování postavy a posílení metabolismu.

90 min, 120 min
1690,-/ 1990,-

Ovocná terapie

Osvěžující masáž se skládá z ovocného peelingu, který prokrví pokožku těla a zbaví ji nežádoucích odumřelých buněk, dále následuje vyživující pomerančový tělový zábal (pouze u masáží 90 min. a 120 min.), po němž bude kůže nádherně provoněná a díky blahodárnému složení načerpá potřebné živiny, a ještě dlouho zůstane na dotek krásně hebká a jemná. Nezapomínáme ani na pokožku obličeje, krku a dekoltu, která je ošetřena nádherně broskvemi a jahodami vonícím přírodním masážním olejem. Příjemnou tečkou je povzbuzující masáž aromatickými oleji. Ovocná masáž je zážitkem pro Vaše tělo i duši.

60 min, 90 min, 120 min
1300,-/ 1700,-/ 1990,-

Zábal z bahna Mrtvého moře

Minerální bahno z Mrtvého moře je jedinečné díky silné koncentraci soli a minerálních látek přinášejících blahodárný účinek. Zábal z bahna z Mrtvého moře má blahodárné účinky na lidský organismus a nabízí Vám svoje relaxační a hojivé schopnosti, které jsou známi již stovky let. Bahno snižuje bolest kloubů i svalů, působí proti celulitidě, podporuje krevní oběh, blahodárně působí proti lupence a má detoxikační schopnosti.

60 min, 90 min, 120 min
1300,-/ 1700,-/ 1990,-

Rašelinové léčebné zábaly

Rašelina je léčebný prostředek prověřený staletími. Klasická lázeňská kůra, která využívá blahodárné síly přírody. Jednorázové rašelinové zábaly jsou šetrnější variantou celkových rašelinových zábalů, kdy pacientovi ošetřujeme pouze postižené místo, na které aplikujeme tento propustný rašelinový obklad a následně nosič tepla, který je nahřátý na cca 55°C zhruba na 15-20 min. Kombinujeme s olejovou masáží těla či obličeje.

 Rašelinové obklady doporučujeme při těchto obtížích:

  • subakutní a chronické stavy revmatického a traumatického původu
  • artróza, bolesti kloubů a páteře
  • obezita, celulitida, detoxikace

                                                                                            1 obklad/ 150,-

60 min, 90 min, 120 min
1200,-/ 1500,-/ 2000,-

Peeling celého těla

Uvolní zanesené póry a rozzáří pokožku celého těla.

30 min
500,-