Body Lifestyle

East West masáže

masáže z celého světa prováděné českými terapeuty

Sportovní a rekondiční masáž

Švédská masáž

Sportovní a rekondiční masáž slouží k osvěžení, rychlejší svalové regeneraci a rychlému odstranění únavy. Napomáhá doléčovat následky poranění a zkracuje dobu rekonvalescence.

30 min, 60 min, 90 min
650,-/ 1290,-/ 1590,-

Lymfatická manuální

Manuální lymfodrenáž je jemná technika rozproudění mízního systému. Tím dochází k odstraňování toxických látek a zrychlování metabolismu.  Proto je tato technika vhodná v boji s nadbytečným tělesným tukem. 

Mízní systém je důležitou součástí imunitního systému. Buňky našeho lymfatického systému hrají neocenitelnou roli napři. při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek. "Odpad" z tkání je odváděn do cév lymfatické soustavy, choroboplodné zárodky jsou přeneseny do mízních uzlin, kde jsou zneškodňovány.

Manuální lymfodrenáž tak pomáhá organismu aktivovat vlastní obranný systém, a díky pozitivním účinkům na kůži a podkoží je účinným ošetřením celulitidy, která vzniká právě usazováním odpadních látek v podkoží. Lehký tlak, používání kruhových a spirálových hmatů s pomalou frekvencí vychází ze znalosti lymfatického systému a směřuje odtok lymfy ke sběrným uzlinám.

Kontraindikace: 

 • nádorová onemocnění
 • horečnaté a virové onemocnění
 • otevřené rány
 • těhotenství do 3. měsíce
 • vysoký krevní tlak
 • hyperfunkce štítné žlázy

30 min, 60 min, 90 min
650,-/1070,-/1370,-/

Detoxikační medová masáž

Medová masáž je označována za velice osvědčenou detoxikační metodu využívanou již po mnoho století.

Nabízíme 2 druhy medové masáže:

 1. 45 minutová masáž zad -  pomocí kompresních masérských tahů a medu se  z těla uvolňují staré usazeniny a jedy.
 2. 90 minutová masáž celého těla - zvlhčuje, vyživuje a detoxikuje. Tato masáž je rozdělena do několika jednotlivých fází, které dohromady tvoří vysoce relaxační, ale zároveň i ozdravující zážitek:
  • kvalitním českým medem smíchaným s mandlovým olejem a lžičkou hrubší mořské soli z Atlantiku se provádí 45minutová masáž celého těla
  • následuje 25minutový zábal, při kterém tělo odpočívá a výživné složky se vstřebávají do pokožky
  • po osprchování se do pokožky celého těla vmasíruje mandlový olej smíchaný s nepatrným množstvím medu

Medová masáž je báječným prostředkem v boji s problémy jako je:

Stres, napětí, nervové poruchy, stavy neklidu, zanesení organismu toxickými látkami a mnoha jinými neduhy, které nám ztrpčují život.

60 min, 90 min, 120 min
1290,- / 1590,-/ 1990,-