zde se nacházíte:
Úvod > Kosmetická ošetření > DARPHIN

Síla přírody pro krásu je 
DARPHIN

PRAHA 1 M SPA / recepce 724 509 115

Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina se skládá ze synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů.

Kosmetická ošetření využívající této kombinace preparátů jsou založena na specifických masážích a profesionálních pleťových maskách.

IMMERSIVE EXPERIENCE

Hloubkově hydratační a zklidňující péče, která okamžitě uvolňuje pocit napětí v dehydratované pleti a obnovuje její zářivost.

60 min 1 800 Kč / 90 min 2 250 Kč

ABSOLUT PURENESS

Absolutní čistota.
Hloubkové čištění pro všechny typy pleti, odstraňuje toxiny, redukuje nedokonalosti pleti a stahuje póry. Pleť je svěží, projasněná, bezchybná a čistá po dvojitém peelingu, detoxikační masáži a zjemňující a pročišťující masce.

60 min 1 800 Kč / 90 min 2 250 Kč

EXQUISITE ANTI AGE

Dokonalá v každém věku.
Intenzivní péče, která zpomaluje stárnutí a dokonale regeneruje, omlazuje, tvaruje kontury a zpevňuje obličejové svaly .Pleť zanechává jasnou, sjednocenou a tonizovanou, pozitivně ovlivňuje vrásky, elasticitu, pevnost, roztažené póry a pigmentové skvrny. Užijte si maximální hýčkání doplněné masáží rukou a nohou. 

60 min 2 000 Kč / 90 min 2 400 Kč / 120 min 2 800 Kč

SENSITIVE TO SUBLIME

Zklidnění, výživa a hydratace citlivé pleti.
Zklidňující ošetření pro citlivou a reaktivní pleť, dodává pleti neuvěřitelně příjemný pocit. Pomáhá zmírnit viditelná zarudnutí a připravit obranné mechanismy pleti proti vlivům vnějšího prostředí.
Zanechá Vaši pleť sjednocenou a hebkou. 

60 min 1 800 Kč / 90 min 2 250 Kč

Aktuálně v Centru Relaxace

Nejsou k dispozici žádné zprávy.