Aktuálně

01.03.2017

JARNÍ KÚRA


JARNÍ KÚRA
Milí klienti, přichází jedno z nejideálnějších období vhodných pro celkovou detoxikaci a očistu organismu, nastartování metabolismu a sundání zimních kil, které se nás tak úpěnlivě drží. A protože vše by se mělo dít v ruku v ruce a účinné synergii, máme pro vás tip na jarní měsíce.

1. KROK / Vylaďte jídelníček tak, aby se vaše tělo dostalo do harmonie a rovnováhy díky prověřené metodě stravování METABOLIC BALANCE. Naše specialistka Irena Honzáková vám sestaví výživový plán na míru. Pozor! Žádná unifikace zde neplatí. Tato metoda vychází z předpokladu, že trávící systém každého z nás je zcela jedinečný a každému také vyhovuje jiná skladba jídelníčku i jiné druhy potravin. Jídelní plán Vám Irena vyhotoví na základě laboratorních výsledků a vzevrubného měření i pohovoru. Dále vás pak bude podporovat a motivovat po dobu 6 měsíců na pravidelných konzultacích.

2. KROK / Nezapomeňte na doplňkovou terapii v podobě LYMFATICKÝCH MASÁŽÍ. Během úpravy jídelníčku se vaše tělo začne přirozeně čistit. Pomozte mu a nastartujte svůj lymfatický systém, který má na starosti vylučování odpadních látek z těla. Lymfatické masáže jsou také skvělé na zmírnění otoků, při zadržování vody v těle, ke zmírnění projevů celulitidy i celkovému zeštíhlení.

Chcete se tohle jaro cítit zdravě, svěže a být plni energie? Pojďte do toho s námi a naordinujte si účinnou jarní kúru! Pro více informací volejte k nám do salónu na 724 509 115.