Terapeuté

Alice kosmetika RICE FORCE

Alice kosmetika RICE FORCE

Alice Šicová má za sebou více jak šest let praxe v oboru kosmetiky. Vždy pracovala s přírodními značkami kosmetik a ve Wellness Rooseveltova se pod jejíma rukama můžete těšit na luxusní zážitek v podobě japonské kosmetiky Rice Force a japonské liftingové masáže Kobido.

kosmetičky Hana a Radka, Clarins

kosmetičky Hana a Radka, Clarins

Hana i Radka se již dlouhá léta věnují péči o pleť a krásu svých klientek, a to za pomoci nejen luxusní kosmetické značky Clarins, ale také díky ošetřujícímu  přístroji Silkdermic. Velké oblibě klientek se těší procedura chemický peeling obličeje a dekoltu a líčení dekorativní kosmetikou Clarins.

kosmetika Markéta, Alcina

Svou stálou klientelu si získala především díky účinným a nanejvýš příjemným ošetřením pleti kosmetikou Alcina. 

Markéta se ovšem nezaměřuje pouze na kosmetické ošetření, depilaci, líčení atd., ale také na pedikúru a manikuru s produkty značek OPI a ORLY.

Andrea manikura, pedikura

Andrea se manikúře a pedikúře věnuje již 16 let. Pracuje se značkami OPI, ORLY, přičemž hlavní specializací je péče o přírodní nehet.

"Pravidelnou péčí ke krásným nehtům." 

Libuše masáže

Již několik let se zajímá o nejrůznější masážní techniky. Mezi její speciality patří masáže Shiatsu, Thalassoterapie, Myofasciální masáž, Bambusová masáž a hlavně Lymfatická masáž, která je převážně u klientek velice populární.

jóga Yumiko Ishijima

Certifikovaná lektorkou jógy. Ve svém rodném Japonsku studovala aromaterapii a ájurvédu, jógu sutras a asana. Po přesídlení do ČR začala velmi úspěšně vyučovat aromajógu.

"Úspěch tvého jednání záleží na síle tvého vnitřního přesvědčení a na sebekázni. Neztrácej odhodlání a nikdy se nevzdávej. Ať se rozhodneš pro cokoliv, jednej s pevným odhodláním, a tak jistě dojdeš k úspěchu."

Irena jóga, masáže

Irena jóga, masáže

Irena je certifikovanou lektorkou jógy II. třídy a certifikovanou masérkou. Absolvovala učitelský kurz České akademie jógy. Má šestiletou zkušenost s praktikováním jógy a desetiletou zkušenost s masážemi a stále se vzdělává v teorii i praxi. Praktikuje integrální jógu, která svým uceleným systémem vytváří celkovou harmonii na úrovni tělesné, duševní a duchovní, vychází z dávného učení Rádžajógy (královské jógy). Cílem, který sleduje integrální jóga je sjednocení vědomí do Jednoty. Pravidelné lekce jógy zahrnují prvky Hatha jógy, Vinyasa jógy, Kundalini jógy. Integrální jóga spojuje různé druhy jógy, které zahrnují meditaci, relaxaci, ásany, pranajámu, sestavy, mudry a také zpěv manter.
Irena praktikuje také jógu pro těhotné.

Mezi nabízené masáže nyní patří:
● Reflexní masáž nohou
● Aroma masáž 
● Masáž horkými lávovými kameny
● Masáž pro těhulky
● Masáž miminek a malých dětí
● Sportovní a rekondiční masáž
● Medová detoxikační masáž
● Thajská masáž severského tipu (v oblečení na podložce)
● Masáž hlavy,obličeje a dekoltu
● Reiki ošetření 

Kromě Thajské masáže,lze všechny druhy masáží kombinovat.

,,S láskou se na Vás těším!" Irena

Irena metabolic balance, výživová poradkyně

Irena metabolic balance, výživová poradkyně

Dietní sestra a výživová poradkyně od roku 2011.

Jarmila odvykání kouření

Jarmila odvykání kouření

Absolventka přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze ( Buněčná a vývojová biologie, se zaměřením na lékařské vědy).

V tabákové problematice se pohybuje od roku 2006, působí v České koalici proti tabáku.